Hvad kan vi hjælpe med?
+45 31 34 37 45

Kontakt/Medarbejdere

Du er altid velkommen til at kontakte os – vi svarer gladeligt på dine spørgsmål både på telefon og e-mail.

Heidi Birch Petersen

BA – Stud.merc.aud

P: +45 31 12 51 91
M: heidi@harboe.nu

Julie Rask

Økonomikonsulent

P: +45 31 31 53 03
M: julie@harboe.nu

Kristoffer Julin

Revisor – Cand.merc.aud.

P: +45 31 26 70 78
M: kristoffer@harboe.nu 

Michael Harboe

Direktør & Registreret revisor

P: +45 23 62 02 89
M: michael@harboe.nu

Michelle Durup Johansen

Økonomikonsulent

P: +45 31 72 02 81
M: michelle@harboe.nu

Sanne Henrichsen

Revisor – HDR, Master i Skat

P: +45 31 45 40 64
M: sanne@harboe.nu

Semiha Özogul

Økonomikonsulent

P: +45 31 34 37 45
M: semiha@harboe.nu

Simin R. Nikoo

Revisor – Cand.merc.aud.

P: +45 31 11 40 70
M: simin@harboe.nu